Buğday tarlası

KURUMSAL

1995 yılı ile 2004 yılları arasında Temizleme ve Öğütme üzerinde; Buğday, arpa, mısır, yulaf, çavdar vb hububatların un, irmik fabrikaları proje diyagram çalıştırma ve danışmanlık hizmetleri veren aynı zamanda toz ve granür baharat hatlarında öğütme proje diyagram çalıştırma ve danışmanlık hizmetleri vermiş olan tecrübeli ve birikimli ekibimizle 2004 yılında 250m2 kapalı alanda makine imalatı ve anahtar teslim hatlar yaparak hizmet vermeye başlayan DRMiller bugün 1.500m2 kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız bugüne kadar Dünya standartlarında makine ve hizmeti vermek için çalışma prensiplerinden ödün vermeden ve müşterilerine yüksek teknolojiye uygun rantabl yatırım maliyetli yüksek karlı ürünler ve yatırımlarla tercihlerine hizmet vermektedir. İçinde bulunduğumuz yüzyılın getirmiş olduğu yeni üretim mantığı olan elektronik otomasyon ve mekatronik dallarının yoğunlaştığı mantık ve üretimle müşterilerine üst düzey teknolojik ve yüksek kalite ürünlerle çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Değirmen makineleri ve öğütme teknolojileri sektöründe teknolojik gelişmeleri takip eden ve maksimum düzeyde uygulayan müşteri memnuniyeti odaklı makine, proje, diyağram hizmeti ve anahtar teslim sistemler kurmaktayız. Satış öncesi ve satış sonrası servis ve teknik hizmetlerimizle DRMiller markası olarak Sektörümüzün yurt içinde ve uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil eden öncü firmalardan biriyiz.

VİZYONUMUZ

Her yıl en az 2 adet olmak üzere modern yüksek kapasiteli verimli ve patentli ürettiğimiz ve üreteceğimiz makinalar ile yurt içinde ve uluslararası pazarda örnek alınan yenilikci bir firma olarak hizmet vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız müşteri beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

  • Dünya standartlarına uygun hatasız ürün ve hizmet sunmak,

  • Proje ve ürünlerimizi hızlı ve kaliteli servis hizmetleriyle desteklemek,

  • Ekibimizin eğitimine ve iş güvenliğine önem vermek,

  • Arge dayalı modern, kaliteli, kapasiteli ürünler sunmak,

  • Düşük enerji sarfiyatı ile yüksek verimli ürünler sunmak.