top of page
Buğday tarlası

KURUMSAL

1995 yılı ile 2004 yılları arasında Temizleme ve Öğütme üzerinde; Buğday, arpa, mısır, yulaf, çavdar vb hububatların un, irmik fabrikaları proje diyagram çalıştırma ve danışmanlık hizmetleri veren aynı zamanda toz ve granür baharat hatlarında öğütme proje diyagram çalıştırma ve danışmanlık hizmetleri vermiş olan tecrübeli ve birikimli ekibimizle 2004 yılında 250m2 kapalı alanda makine imalatı ve anahtar teslim hatlar yaparak hizmet vermeye başlayan DRMiller bugün 1.500m2 kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız bugüne kadar Dünya standartlarında makine ve hizmeti vermek için çalışma prensiplerinden ödün vermeden ve müşterilerine yüksek teknolojiye uygun rantabl yatırım maliyetli yüksek karlı ürünler ve yatırımlarla tercihlerine hizmet vermektedir. İçinde bulunduğumuz yüzyılın getirmiş olduğu yeni üretim mantığı olan elektronik otomasyon ve mekatronik dallarının yoğunlaştığı mantık ve üretimle müşterilerine üst düzey teknolojik ve yüksek kalite ürünlerle çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Değirmen makineleri ve öğütme teknolojileri sektöründe teknolojik gelişmeleri takip eden ve maksimum düzeyde uygulayan müşteri memnuniyeti odaklı makine yedek parçaları, sarf malzemeler, ataçman ve özel ekipmanlar tedariğinde sektöründe uluslararası marka haline gelmek. Kaliteli ve özel ürünlerle sektöre yurtiçinde ve uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil eden önemli firmalardanız.

VİZYONUMUZ

Her yıl en az 2 adet olmak üzere sektöründe uluslararası marka olması. Firmalarla ortak üretim ve karşılıklı bayilik sistemi uygulayarak yurtiçinde ve uluslararası pazarda örenk alınan yenilikçi bir firma olarak hizmet vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız müşteri beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

  • Dünya standartlarına uygun hatasız ürün ve hizmet sunmak,

  • Proje ve ürünlerimizi hızlı ve kaliteli servis hizmetleriyle desteklemek,

  • Ekibimizin eğitimine ve iş güvenliğine önem vermek,

  • Arge dayalı modern, kaliteli, kapasiteli ürünler sunmak,

  • Yapay zeka ile desteklenmiş yüksek verimli ürünler sunmak

bottom of page